Author: j***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very beautiful wig, i love it so much , just like the picture, i just recived my wig today, nice one, i havent style it yet
Color: Black | 3 photo(s)
Price: 195kr
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Ocean Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 78 g |
| Length | 10.16 cm |
| Crown | 57.15 cm |
| SKU | sb2412231910907995 |
Overall Rating: 4.83/5
Author: j***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very beautiful wig, i love it so much , just like the picture, i just recived my wig today, nice one, i havent style it yet
Color: Black | 3 photo(s)
Author: k***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Looks soo beautifulllllll
Color: Black
Author: q***w
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Exactly like photo.
Color: Black | 3 photo(s)
Author: r***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So cute I love it 🥰❤️❤️
Color: Black